Pizzeria “Napolitana” to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Żywiecczyzny! Znajduje się Jeleśni, przy głównej trasie Żywiec – Korbielów.
Naszą specjalnością jest znana w Europie od 1889 roku PIZZA. W menu posiadamy aż 40 rodzajów tego przysmaku w dwóch wersjach na cienkim i grubym cieście! A ciasto do naszej pizzy robimy na miejscu i wykorzystujemy do niego autorski przepis szefa kuchni! Kiedy klienci po zasmakowaniu naszej pizzy pytają go skąd przepis na to ciasto, zawsze odpowiada “Jak w życiu: wiele lat sprawdzania składników metodą prób i błędów, aż w końcu osiągam efekt, który nas zadowala”. A co ze składnikami? Dla nas liczy się jakość, a nie ilość, więc do pizzy jak również innych potraw wykorzystujemy zawsze świeże składniki ze sprawdzonych miejsc.
Jesteśmy również w stanie przygotować i dowieźć na miejsce pełny CATERING na bazie stałego menu, lub wcześniej uzgodnionego z klientem. Catering na miejscu będzie punktualnie o ustalonej godzinie, gorący, smaczny i gotowy do podania.
Wsparcie uzyskane z PFR w formie subwencji finansowej.

Copyright 2023 All Rights Reserved